TAŞGÖZ: ‘Kol Kola Yürümeye Devam Edeceğiz’

 

 

 

 

İYİ Parti 5 Olağanüstü Kurultayı’nda İYİ Parti Genel Başkanı seçilen Müsavat Dervişoğlu, kongre sonrası yaptığı paylaşımla teşkilatlara mesaj gönderdi.

‘Sen iste talih değişsin

Sen iste tarih değişsin’

sloganı ile sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür mesajı paylaşan Dervişoğlu:

 

‘Bugün, iyi ve cesurlar hareketinin siyasi ahlakı, feraseti ve demokrasi anlayışı için iftiharla anacağımız bir kongre gerçekleştirdik.

  1. Olağanüstü Kongremizde beni genel başkanlık görevine layık gören İYİ Parti ailemizin her bir ferdine minnettarım…

Partimizin güçlü yarınları için kardeşlik ruhuyla kongre sürecini yürüttüğümüz dava arkadaşlarım; Sayın Koray Aydın’a ve Sayın Mehmet Tolga Akalın’a yürekten teşekkür ediyorum.

Kurucu Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’den devraldığımız bayrağı hep birlikte iktidar yoluna taşıyacağız’ ifadelerine yer vermişti.

 

İYİ Parti Giresun İl Başkanı İnan Taşgöz Müsavat Dervişoğlu’un genel başkan seçilmesiyle başlayan yeni süreçle ilgili duygu ve düşüncelerini paylaştı.

İYİ Parti Kurucu Genel Başkanı Meral Akşener için teşekkür ve minnet dolu sözler söyleyen İl Başkanı; ardından yeni Genel Başkan Dervişoğlu’nu tebrik etti.

Taşgöz, şu ifadeleri kullandı:

’25 Ekim 2017’de başlayan hikâyemizin mimarı, mücadelemizin ilhamı, evimizin kurucusu Kurucu Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e bugüne kadar İYİ Parti ailemiz adına göstermiş olduğu tüm fedakârlıklar için minnettarız.

Döktüğünüz ter, gösterdiğiniz emek, devrettiğiniz bayrak yerde kalmayacak!

İyi ki varsınız…’

Taşgöz, yeni genel başkan Dervişoğlunu tebrik etti. Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Taşgöz şunları kaydetti:

‘İYİ Parti 5. Olağanüstü Kurultayında Genel Başkanımız olarak seçilen kıymetli ağabeyim, Sn. Müsavat Dervişoğlu’nu tebrik ediyorum.

Her zaman kol kola yürümeye devam edeceğiz.

Ülkemize, milletimize ve partimize hayırlı uğurlu olsun’ dedi.

Kaynak: giresunyerelhaber.com

Bir yanıt yazın